RU UA

Про компанію

Завод молочної продукції «Радомілк» розташований в одному з найстаріших міст Житомирської області.

ДП «Радомілк» проводить виключно якісну молочну продукцію, гармонійно поєднуючи давні традиції, багатий досвід роботи та новітні технології.
При виготовленні своєї продукції ми використовуємо натуральну, високоякісну сировину, а також застосовуємо багатоступеневу систему контролю технологічного процесу. Це дозволяє нам виробляти конкурентноздатні продукти харчування, що відповідають найсуворішим вимогам.

На даний момент у заводу є кілька основних напрямів перспектив розвитку: розширення лінійки молочної продукції, впровадження нових технологій, а крім того, постійна модернізація технології процесу виробництва, що дозволяє нам завжди відповідати сучасним вимогам з якості.


Практично всі українці вживають молочні продукти з самого раннього дитинства і до глибокої старості. Виробляючи нашу продукцію, ми дбаємо про те, щоб вона зберігала все корисні властивості — одного з найбільш поживних природних продуктів — молока. Ми використовуємо технології, що дозволяють зберігати вітаміни. Таким чином, вживаючи наші традиційні молочні продукти, споживачі не тільки насолоджуються смаком, а й зміцнюють своє здоров'я.